Renginys „Mokinių tarpusavio santykiai – draugiškos mokyklos kūrimas“

2017 m. rugsėjo 28 dieną Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė kartu su Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos socialine pedagoge Gedma  Nakvosiene organizavo rajono mokyklų 7 – 9 klasių mokiniams renginį „Mokinių tarpusavio santykiai – draugiškos mokyklos kūrimas“, kuris vyko Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje. Šis renginys organizuojamas pagal Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Žvilgsnis“. Renginyje dalyvavo 6 mokyklos tai: Smilgių, Naujamiesčio, Raguvos, Velžio ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos ir Vadoklių pagrindinė mokykla. Renginio metu mokyklų lyderiai atliko įvairias kūrybines užduotis: dalyvavo konkurse, ieškojo situacijoms tinkamų sprendimų, kūrė patys praktines prevencines užduotis, dirbo pagal De Bono metodiką ir pristatė sprendimus, klausė teorinių ir praktinių socialinių pedagogių patarimų ir dalinosi savo namų darbais – bendravimo ir savęs pažinimo praktinėmis užduotimis. Visi džiaugėsi naujomis praktinėmis idėjomis.

Socialinės pedagogės Edita ir Gedma