RENGINYS „MUS VIENIJA DRAUGYSTĖ“

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kovo 22 dieną organizavo renginį, skirtą paminėti veiksmo savaitę „BE PATYČIŲ 2018”, kuriame aktyviai dalyvavo 6 rajono ugdymo įstaigų socialiniai pedagogai ir klasių auklėtojai kartu su 6 – 9 klasių mokiniais: Smilgių ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Dembavos progimnazijos, Paliūniškio, Vadoklių ir Berčiūnų pagrindinės mokyklos. Į renginį buvo kviesti ir dalyvavo Panevėžio rajono savivaldybės  tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Donata Jesiūnienė, Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo reikalų  koordinatorė Vaiva Baublytė bei Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Darius Petraitis. Svečiai išsakė savo nuomonę apie patyčių prevenciją ir mokė vaikus pasirinkti teisingą, be patyčių kelią, taip pat vertino mokinių žinias.                      Mokiniai komandose atliko įvairias kūrybines užduotis, žiūrėjo filmuką, analizavo jį, ieškojo sprendimų ir pagalbos kelių pateiktoms situacijoms ir užduotims, kartu kūrė draugystės dėlionę.

Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė, organizuodama kūrybines veiklas, mokinius vedė draugystės keliu ir kvietė visus pasirinkti draugiškąją pusę, kur nėra patyčių ir smurto. Drauge mokiniai atliko ir išsprendė labai daug užduočių ir pateikė šaunių, įdomių minčių bei pasiūlymų.

Apibendrinus užduočių rezultatus, visi dalyviai pripažinti draugiškiausiais mokiniais.