„SRAIGĖS“ gimtadienis

Dėkojame, mielas drauge!

Vaikų žaidimų kambarys „Sraigė“ atšventė 4 metukų gimtadienį. Šventė buvo įspūdinga. Bendradarbiaudama su Panevėžio rajono pedagogine psichologine tarnyba į savo gimtadienį „Sraigė“ pakvietė aktyviausius ir šauniausius Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos ir Bernatonių mokyklos – darželio vaikus, aktyviausiai dalyvavusius Panevėžio rajono PPT organizuojamoje prevencinėje draugystės akcijoje. Ketvirtadienį į „Sraigės“ gimtadienį atvykusius vaikus ir jų auklėtojas pasitiko Pelytė Minė, kuri vaikams pravedė daug įvairių žaidimų, gražiai su jais bendravo, mokė draugauti. Vaikus domino įvairūs edukaciniai, interaktyvūs žaislai, pritaikyti nuo pačių mažiausių iki mokyklinukų. Berniukai išmėgino ir futbolo stalą, kybantį malūnsparnį, kliūtis. Pasiautėję su Pelyte Mine vaikai buvo pakviesti prie vaišių stalo. Vaišinosi, dainavo „Su gimimo diena!“, grožėjosi fejerverku.

Kambario vadybininkė Gintarė nuoširdžiai bendravo su vaikais, kiekvieną šiltai priėmė.

Dėkojame už bendradarbiavimą, už padovanotą linksmą popietę ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Labai gera ir smagu, kai yra aplink draugų, kurie daro gražius darbus, suteikdami kitiems džiaugsmo ir laimingų akimirkų.

Ačiū „Sraigutei“ už šias gražias akimirkas 😊
Panevėžio rajono PPT socialinė pedagogė Edita