VEIKSMO SAVAITĖ „BE PATYČIŲ”

Kovo 19 – 25 dienomis Lietuvoje vyks veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ 2018“, kurią inicijuoja „Vaikų linija“.

Akciją palaiko ir Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba ir kviečia dalyvauti Panevėžio rajono ugdymo įstaigas.

Akcijos idėja – likti neabejingiems patyčių problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų santykius, bei keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias patyčioms nuostatas.

Vykdymo laikas: akcija vykdoma 2018 m. nuo kovo mėn. 19 d. iki balandžio mėn. 30 d.

Dalyviai: Panevėžio rajono švietimo įstaigų 1 – 10 klasių mokiniai.

Akcijos:

1 – 4 klasių mokiniai:

• Kuria darbus tema: „Draugystės karuselė“. Pristatomas mokinio sukurtas darbas arba komandinis (iki 3 dalyvių) kūrybinis darbas su mintimis.

5 – 7 klasių mokiniai:

• Kuria darbus tema: „Draugystės dėlionė“. Pristatomas mokinio sukurtas kūrybinis darbas su mokinių mintimis.

8 -10 klasių mokiniai:

• Kuria stendą „Draugiška mokykla. Pristatomas komandinis (iki 3 dalyvių) kūrybinis darbas.

Renginiai:

• PPT socialinės pedagogės paskaitos mokiniams „Kurkime saugų pasaulį – be smurto ir patyčių“.

• Renginys – apskrito stalo diskusija 7 – 9 klasių mokiniams “Mus vienija draugystė”, kovo 22 d. 10 val. Panevėžio rajono savivaldybėje. Dalyvauja 4 – 5 mokinių komanda kartu su pedagogu.

• Protmūšis ir praktinės užduotys 1 – 10 klasių mokiniams „Draugystės taku“ ir „Patyčioms – NE“. Protmūšio metodiką gauna mokyklos, dalyvaujančios PPT organizuojamose veiklose.

• Kuriamas stendas „Draugiška mokykla”.

Kviečiame kartu paminėti šią akciją. Registruotis į akcijas ir renginius iki kovo 21 dienos. Mokinių darbelius pristatyti į Panevėžio rajono pedagoginę psichologinę tarnybą socialinei pedagogei Editai iki 2018 m. kovo mėn. 29 d. adresu: Vasario 16 – osios g. 27, 420 kab. arba atsiųsti el.paštu: e.kazlauskiene@gmail.com, tel.pasiteiravimui: 8 454 60264, 860611937.

Aktyviausių dalyvių laukia padėkos ir dovanėlės 🙂