Paskaitos „Teisė kasdieniame vaiko gyvenime. Atsakomybė ir pareiga“

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba įgyvendindama vaikų socializacijos programų projektą „Bendrauk, bendradarbiauk, dalinkis – 4“, organizavo paskaitas mokiniams ir pedagogams tema „Teisė kasdieniame vaiko gyvenime. Atsakomybė ir pareiga“, kurias vedė Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokurorė Kristina Ulienė. Paskaitos vyko spalio – lapkričio mėnesiais Panevėžio rajono 4 mokyklose tai: Miežiškių, Berčiūnų ir Upytės Antano Belazaro pagrindinėse mokyklose bei Naujamiesčio gimnazijoje. Prokurorė papasakojo apie teises ir pareigas, apie taisykles, kurių privalo laikytis vaikai savo kasdieniniame gyvenime, supažindino juos su administracinio ir baudžiamojo kodeksų įstatymais ir tvarkomis, mokė visus priimti teisingus sprendimus ir laikytis taisyklių ir būti atsakingais ir pareigingais piliečiais.

Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokurorei Kristinai Ulienei už atsakomybės ir pareigų ugdymą ir mokymą eiti teisingu keliu.

– Panevėžio rajono PPT socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė