AKCIJA „BE PATYČIŲ”

2019 metų kovą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ paskelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ ir kviečia švietimo ir ugdymo įstaigas bei visas aktyvias organizacijas savo bendruomenėms organizuoti ir vykdyti veiklas, skirtas patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui.

Iniciatyvą palaiko ir Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba ir kviečia dalyvauti Panevėžio rajono ugdymo įstaigas.

Akcijos idėja – likti neabejingiems patyčių problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų santykius, bei keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias patyčioms nuostatas.

Vykdymo laikas: akcija vykdoma 2019 m. kovo – balandžio mėnesiais.Dalyviai: Panevėžio rajono švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai ir 1 – 10 klasių mokiniai.

Akcijos:

PUG – 2 klasių mokiniai:

* Akcija „Draugų šalis“. Pristatomas komandinis mokinių sukurtas kūrybinis darbas A3 formatu.

3 – 5 klasių mokiniai:

* Akcija „Draugystės ratu“. Kuriamas stendas. Pristatomas sukurtas komandinis mokinių (iki 5 dalyvių)

kūrybinis darbas su mintimis, patarimais, „Vaistais nuo patyčių“ (formatas 46X60 cm).

7 – 10 klasių mokiniai:

* Akcija „Flashmob: Mes už draugystę". Pristatoma A4 formatu įamžinta nuotrauka, kurioje įamžinta draugiškasusibūrimo akimirka, sąspietis, mokyklos veikla, skirta akcijai „BE PATYČIŲ“.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti renginiuose:

PPT socialinės pedagogės paskaitos mokiniams „Patyčios: kaip atpažinti ir sustabdyti?“

Renginys 5 -7 klasių mokiniams “Mus vienija draugystė”, kovo 26 d. 10 val. Panevėžio rajono savivaldybėje.

Dalyvauja 4 – 5 mokinių komanda kartu su pedagogu.

Protmūšis ir praktinės užduotys 1 – 10 klasių mokiniams „Draugystės taku“ ir „Elektroninės patyčios“. Protmūšio

metodiką gauna mokyklos, dalyvaujančios PPT organizuojamose veiklose.

Kviečiame kartu paminėti šią akciją. Registruotis į akcijas ir renginius iki kovo 22 dienos. Mokinių darbelius

pristatyti į Panevėžio rajono pedagoginę psichologinę tarnybą socialinei pedagogei Editai iki 2019 m. balandžio

mėn. 8 d. adresu: Vasario 16 – osios g. 27, 420 kab. arba atsiųsti el.paštu: e.kazlauskiene@gmail.com , tel. pasiteiravimui: 8 454 60264, 860611937.

Aktyviausių dalyvių laukia padėkos ir dovanėlės 🙂