AKCIJA , SKIRTA MĖNESIUI „BE PATYČIŲ“

Akcijo

s idėja likti neabejingiems patyčių problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų santykius, bei keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias patyčioms nuostatas. Ugdytiniams pagal amžiaus grupes buvo pasiūlytos 4 akcijos, kur jie individualiai ar komandose kūrė darbus. Labai džiugu, jog šios akcijos veiklose dalyvavo 391 ugdytinis iš 13 ugdymo įstaigų.

Akcijoje „Draugų šalis (komandinis priešmokyklinukų – 2 klasių mokinių sukurtas kūrybinis darbas A3 formatu) dalyvavo 115 mokinių iš 11 ugdymo įstaigų. Akcijoje „Draugystės ratu“ (sukurtas komandinis 3 – 4  klasių  kūrybinis darbas su mintimis, patarimais) dalyvavo 63 mokiniai iš 6 ugdymo įstaigų. Akcijoje „Vaistai nuo patyčių“ (sukurtas komandinis 5 – 6 klasių kūrybinis darbas su mintimis, patarimais) dalyvavo 92 mokiniai iš  6 ugdymo įstaigų. Akcijoje „Flashmob: Mes už draugystę” (pristatyta 6 – 10 klasių mokinių nuotrauka, kurioje įamžinta draugiška susibūrimo akimirka, sąspietis, mokyklos veikla) dalyvavo 121 mokinys iš 4 ugdymo įstaigų.

`                    Sulaukėme labai daug šaunių, spalvotų ir informatyvių darbų, iš kurių buvo suorganizuota paroda, kuri vyko Panevėžio rajono savivaldybėje.

NORIME PASIDŽIAUGTI ŠAUNIAISIAI MOKINIŲ DARBELIAIS:

Akcija „Draugystės ratu“

Pristatyti 3 – 4  klasių moknių komandiniai kūrybiniai darbai su mintimis, patarimais. Akcijoje dalyvavo 63 mokiniai iš 6 ugdymo įstaigų:

I vieta –  Ramygalos gimnazijos 3 a klasės mokinių komanda: Jorigis Račiaskas, Matas Jagminas, Einaras Abukauskas, Emilijus Liberis, Urtė Zupkaitė, Dominyka Masiokaitė, Andrėja Bartaševičiūtė ir Vakarė Liužinaitė;, mokytoja Gerda Navikienė;

II vieta – Upytės  Antano Belazaro pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinių komanda: Elada Vasiliauskaitė, Samanta Leonaitytė, Austėja Mažikaitė, Simona Rekštytė, Eimantas Tautvaišas, Vytautas Smiginas, mokytoja Danguolė Maslauskienė;

III  vieta – Bernatonių mokyklos – darželio 4 klasės mokinių komanda: Simona Oksaitė, Ieva Lukoševičiūtė, Airidas Servetka, Danielius Matulis, mokytoja Dainora Šešetienė.

Už kūrybiškumą:

• Ramygalos gimnazijos 4 a klasės mokinių komanda: Titas Gverždys, ijus Janionis, Mantas Stankevičius, Gytis Zabiela, mokytoja Laima Černienė;
  • Berčiūnų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinių komanda: Akvilė Ismailoviatė, Paulius Krištaponis, Mingailė Skukauskaitė, Džiugas Vikarauskas, Kamilė Žukauskaitė, mokytoja Ona Lėpienė’
  • Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos prailgintos mokymosi dienos grupės komanda: Lauryna Samulytė, Sims Lukšė, Enrikas Marozas, Majus Vaznonis, Kajus – Matas Česevičius, mokytoja Dainora Vytaitė.

Akcija „Vaistai nuo patyčių“

Pristatyta sukurti komandiniai  5 – 6 klasių iki 5 dalyvių kūrybiniai darbai su mintimis, patarimais. Akcijoje dalyvavo 92 mokiniai iš  6 ugdymo įstaigų:

I vieta – Berčiūnų pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinių komanda: Marija Misevičiūtė, Renata Pipinytė, Viktorija Skukauskaitė, Rasa Skurdelytė, auklėtoja Lina Misevičienė;

II vieta – Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos 6 klasės mokinių komanda: Saida Striukytė, Ermina Kvieskaitė, Džastina Jovaišaitė, socialinė pedagogė Justina Baltramiejūnė;

III vieta –  Ramygalos gimnazijos 5 klasės mokinių komanda: Ugnė Pečeliūnaitė, Akvilė Palionytė, Vakarė Jakucevičiūtė, Greta Skujytė, Deividas Liberis, klasės vadovė Aida Bajorūnė.

Už kūrybiškumą:

• Dembavos progimnazijos 6 klasės mokinių komanda: Gražvilė Medutytė, Augustė Turulytė, Kotryna Varnauskaitė, Džiugas Keliuotis, vadovė Kristina Rapševičienė;
  • Ramygalos gimnazijos 6a klasės mokinių komanda: Augustė Buziūtė, Ugnė Navikaitė, Rugilė Bielskytė, Laura Tarulytė, klasės vadovė Julija Liesienė;
  • Žibartonių pagrindinės mokyklos mokinių komanda: Fausta Kumpinaitė, Skaistė Tautkutė, Viltė Damašaitė, Rusnė Baliutavčiūtė, etikos mokytoja Krisitina Vilienė ir klasės vadovė Marytė Pimpienė.

Akcija „Draugų šalis“

Pristatyti  komandiniai PUG – 2 klasių ugdytinių darbai. Akcijoje dalyvavo  115 mokinių iš 11 ugdymo įstaigų.

I vieta – Dembavos progimnazijos prailgintos mokymosi dienos grupės mokinių komanda: vadovė Aldona  Liutkevičienė;

II vieta – Naujamiesčio l/d „Bitutė” komandinis ugdytinių darbas, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija Magylienė;

III vieta – Berčiūnų pagrindinės mokyklos  klasės mokinių komanda, mokytoja Irena Miliukienė;

III vieta – Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos prailgintos mokymosi dienos grupės komanda: mokytoja Dainora Vytaitė.

Už kūrybiškumą:

• Raguvos vaikų lopšelio – darželio „Skruzdėliukas“ ugdytinių komanda ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Kristina Žernosekovienė;
  • Krekenavos lopšelio-darželio „Sigutė” ugdytinių komanda ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Giedrė Survilienė;
  • Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokinių komanda, mokytoja Rasa Sikarskienė;
  • Berčiūnų pagrindinės mokyklos 1 klasės mokinių komanda, mokytoja Ona Lėpienė.

Akcija „Flashmob: Mes už draugystę”

Pristatyti  komandiniai darbai su įamžinta 6 – 10 klasių mokinių nuotrauka, kurioje įamžinta draugiška susibūrimo akimirka, sąspietis, mokyklos veikla. Akcijoje dalyvavo 121 mokinys iš 4 ugdymo įstaigų:

I vieta –  II b klasės mokinių komanda, Ramygalos gimnazija;

II vieta – 6 – 10 klasių mokinių komanda, Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla;

III vieta – 1, 7 ir 8 klasės mokinių komanda, Dembavos progimnazija, klasės vadovės Genovaitė Kereišaitė ir Birutė Gilienė.

Už kūrybiškumą:

• 8 klasės mokinių komanda, Žibartonių pagrindinė mokykla, etikos mokytoja Krisitina Vilienė ir Klasės vadovė Marytė Pimpienė.