AKCIJA „MES KARTU“

Kiekviena šeima – tai ramybės ir jaukumo uostas, tai terpė, kurioje mažas žmogus tampa asmenybe, tai meilės, laimės apsuptis, tai maži išgyvenimai ir didelė atrama gyvenime.

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba, įgyvendindama Vaikų socializacijos, vaikų vasaros užimtumo ir poilsio, smurto ir patyčių prevencijos projektą „Bendrauk, bendradarbiauk, dalinkis“ organizavo jau tradicija tapusią akciją „MES KARTU“, skirtą paminėti Tarptautines šeimos ir vaikų gynimo dienas. Akcijos tikslas – puoselėti tėvų ir vaikų draugiškus ir stiprius santykius, dalintis gerąja patirtimi, ugdyti mokinių dorovines nuostatas, puoselėti šeimos vertybes, atsakomybę už save, draugus ir šeimą.

Šioje akcijoje gegužės ir birželio mėnesiais aktyviai dalyvavo Raguvos, Krekenavos Mykolo Antanaičio ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijų, Dembavos progimnazijos, Vadoklių, Berčiūnų ir Karsakiškio Strazdelio pagrindinių mokyklų bei Bernatonių mokyklos-darželio 2 – 8 klasių mokiniai (112 dalyvių). Pradinių klasių mokiniai kūrė kūrybinius darbus tema „Mano šeimos nuotykis“, 5 – tų klasių mokiniai rašė laiškus draugui ir keitėsi su kitomis mokyklomis laiškais, o vyriausi mokiniai ruošė iliustruotus kūrybinius darbus tema „Šeima – vertybių šaltinis“. Sulaukėme šaunių darbelių.

NORIME PASIDŽIAUGTI Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos 2019 m. organizuotos akcijos „MES KARTU“,  skirtos paminėti Tarptautines šeimos ir vaikų gynimo dienas ŠAUNIAISIAIS DARBELIAIS:

Akcija „Mano šeimos nuotykis“. Pristatyti 2 – 4 klasių mokinių kūrybiniai darbai. Šioje akcijoje dalyvavo 60 mokinių iš 6 ugdymo įstaigų:

I vieta –  Atėnė Raskazovaitė, 4 klasės mokinė, Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla, mokytoja Nida Stakienė;

II  vieta –  Klaidas Balaišis, 3 klasės mokinys, Bernatonių mokykla – darželis, mokytoja Dainora Šešetienė;

III vieta – Lina Ožalinskaitė, 4 klasės mokinė, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, socialinė pedagogė Justina Baltramiejūnė;

Už kūrybiškumą:

• Guoda Skukauskaitė, 4 klasės mokinė, Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla, mokytoja Nida Stakienė;
  • Glorija Skupaitė, 2 klasės mokinė, Dembavos progimnazija, mokytoja Lolita Vyšniauskienė;
  • Mantautas Valikonis, 4 klasės mokinys, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, psichologė Reda Račienė.

Akcija „Laiškas draugui“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šioje akcijoje dalyvavo 40  penktų klasių mokinių iš 5 ugdymo įstaigų:

• Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, socialinė pedagogė Justina Baltramiejūnė;
  • Raguvos gimnazija, socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė;
  • Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, socialinė pedagogė Geda Nakvosienė;
  • Dembavos progimnazija, socialinė pedagogė Aida Žygelienė ir klasės vadovė Ligita Palionienė;
  • Berčiūnų pagrindinė mokykla, socialinė pedagogė Lina Misevičienė.

Akcija „Šeima – vertybių šaltinis“. Pristatyta 12 vyresniųjų klasių mokinių parašytų rašinių iš 2 ugdymo įstaigų:

I vieta –  Žaneta Jakševičiūtė, 7 klasės mokinė, Berčiūnų pagrindinė mokykla, mokytoja Audronė Turulienė;

II  vieta – Beatričė Vanagaitė, 7 klasės mokinė, Dembavos progimnazija, mokytoja Ligita Palionienė;

III vieta – Aura Kazlauskaitė, Agnė Krištaponytė ir Sigita Bajoriūnaitė, 7 klasės mokinės, Berčiūnų pagrindinė mokykla, mokytoja Audronė Turulienė.

Už kūrybiškumą:

• Svajūnė Mikalajūnaitė, 6 klasės mokinė, Berčiūnų pagrindinė mokykla, mokytoja Audronė Turulienė;
  • Deividas Giedraitis, 6 klasės mokinys, Berčiūnų pagrindinė mokykla, mokytoja Audronė Turulienė.

Dėkojame už dalyvavimą akcijoje, labai džiaugiamės jūsų ugdytinių kūrybiškumu ir pedagogų aktyvumu.

Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė