Tolerancijos diena

Tolerancijos renginys “Pasidalinkime gerumu”

Lapkričio 16 dieną Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba įgyvendindama vaikų socializacijos programą „Bendrauk, bendradarbiauk, dalinkis“ rajono mokyklų 7 – 8 klasių mokiniams organizavo renginuką „Pasidalinkime gerumu“. Jis buvo skirtas paminėti tolerancijos dieną. Jame aktyviai dalyvavo mokiniai kartu su socialinėmis pedagogėmis iš 6 mokyklų tai: Velžio, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Paįstrio Juozo Zikaro ir Smilgių gimnazijų, Naujamiesčio vidurinės mokyklos ir Vadoklių pagrindinės mokyklos. Mokiniai atliko įvairias užduotis: dalinosi mintimis apie toleranciją, ieškojo tolerantiškų sprendimų iš gautų situacijų, rašė ketureilius ir kūrė tolerancijos mozaikas. Jiems talkino socialinės pedagogės. Renginio metu mintimis apie savanorystę ir apie tolerancijos aktualumą kartu su visais dalinosi ir svečias – tai savanorė Mingailė Gaspariūnaitė, kuri yra baigusi universitetines socialinio pedagogo studijas ir šiuo metu savanoriauja Panevėžyje, dirba su vaikais. Buvo smagu visiems pasidalinti gražiomis mintimis ir darbeliais apie toleranciją.
Atlikus užduotis visi dalyviai buvo paskatinti dovanėlėmis, o po to vyko į meninio stiklo dirbtuves „Glasremis“, ten buvo suorganizuota kūrybinė edukacinė pamoka.
Panevėžio rajono PPT socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė

20151116_11520920151116_14223620151116_123641