20151209_110205  MOKYMAI MOKINIAMS
„PAGALBA DRAUGAMS KRIZINĖSE SITUACIJOSE“

Panevėžio rajono pedagoginės 20151207_115312psichologinės tarnybos psichologė Liudmila Nikolajeva ir socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė spalio – gruodžio mėnesiais organizavo Panevėžio rajono ugdymo įstaigų mokiniams mokymus 20151207_115344savižudybių ir žalingų įpročių tema „Pagalba draugams krizinėse situacijose“. Mokymai buvo organizuojami įgyvendinant rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikatos akademija 2“. Labai džiugu, jog mokymuose aktyviai dalyvavo 10 rajono įstaigų iš Krekenavos Mykolo Antanaičio ir Smilgių gimnazijų, Naujamiesčio vidurinės mokyklos, Karsakiškio Strazdelio, Vadoklių, Paliūniškio, Geležių, Linkaučių ir Upytės Antano Belazaro pagrindinių mokyklų ir Dembavos progimnazijos vyresniųjų klasių mokinių. Mokymų tikslas – suburti mokyklų aktyvą, kuris gautas žinias apie žalingų įpročių ir savižudybių prevenciją galėtų panaudoti  patys sau priimdami tinkamus ir teigiamus sprendimus  ir pasidalinti su jaunesniais draugais gautomis žiniomis.

PPT psichologė Liudmila Nikolajeva ir socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė