Projektas „Bendrauk, bendradarbiauk, dalinkis“

Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė įgyvendino vaikų socializacijos programos projektą „Bendrauk, bendradarbiauk, dalinkis“. Projekto metu buvo pasiūlyta Panevėžio rajono mokykloms įvairios prevencinės akcijos, paskaitos, konkursai ir kūrybiškos veiklos. Socialinė pedagogė  lankėsi 5 rajono mokyklose tai: Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje, Naujamiesčio vidurinėje mokykloje, Karsakiškio Strazdelio, Berčiūnų, Žibartonių pagrindinėse mokyklose, kur buvo suorganizuotos 5 – 10 klasių mokiniams prevencinės paskaitos ir konkursai žalingų įpročių tema „Rytojus be žalingų įpročių“. Mokiniams buvo papasakota apie žalingų įpročių žalą ir prevenciją, po to jie atliko įvairias kūrybines užduotis, dalyvavo protmūšyje. Gruodžio pirmą savaitę 4 mokyklų mokiniai dalyvavo AIDS konkurse – protmūšyje „Mano pasirinkimas“.
Projekto metu mokyklų 1 -8 klasių mokiniai dalyvavo ir įvairiose akcijose: akcijoje „Būkime kartu“, skirtoje Psichikos sveikatos dienai paminėti, akcijoje „Sau ir kitiems“, skirtoje paminėti tolerancijos dieną ir akcijoje „Draugystės taku“, skirtoje paminėti draugo dieną. Panevėžio rajono tarnyba sulaukė labai gražių mokinių darbelių, kurie ne tik bus įvertinti ir apdovanoti, bet ir bus eksponuojami Panevėžio rajono Savivaldybės foje parodoje „Geru darbų kraitėje“.

Ačiū mokykloms už aktyvų dalyvavimą projekto veiklose

Panevėžio rajono PPT socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė