Užsiėmimai tema – „Gyvenkime draugiškai“

Panevėžio rajono PPT socialinė pedagogė kovo mėnesį Panevėžio rajono Pažagienių ir Bernatonių mokyklose – darželiuose  pravedė 1 -4 klasių mokiniams paskaitą apie draugiškumą, apie mokinio teigiamą elgesį pamokų ir pertraukų metu. Taip pat visi kartu ieškojo sprendimų ką reikėtų daryti jei kiti vaikai prasivardžiuoja ir negražiai elgiasi. Visi kartu kūrė draugiško mokinio portretą ir pasitikrino žinias protmūšyje apie draugiškumą.

– Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė

Paskaitos  mokiniams „Kurkime saugų pasaulį be smurto ir patyčių“

Panevėžio rajono PPT įgyvendindama Panevėžio rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikatos akademija” organizavo paskaitas tema „Kurkime saugų pasaulį be smurto ir patyčių”. Paskaitose aktyviai dalyvavo Panevėžio rajono Vadoklių ir Miežiškių pagrindinių mokyklų ir Dembavos progimanzijos 1 – 10 klasių mokiniai. PPT socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė gegužės mėnesį lankėsi šiose mokyklose ir pravedė mokiniams paskaitas apie patyčių prevenciją:  draugiškumą, mokinio teigiamą elgesį pamokų ir pertraukų metu.  Po to parodė filmuką, kuris buvo visų kartu aptartas ir buvo atliekamos įvairios praktinės užduotys ir kartu ieškota galimybių ir sprendimų, ką galima būtų pakeisti mokyklose, kad sumažėtų patyčių mastas.

Mokiniai aktyviai ir kūrybiškai įsitraukė į prevencines veiklas 🙂

– Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė