KONKURSAS „SVEIKA ATEITIS“

20161124_140938

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba įgyvendindama Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikatos akademija“ organizavo Panevėžio rajono mokykloms prevencinį konkursą – protmūšį „Sveika ateitis“, kuris skirtas paminėti nerūkymo dieną. Šiame konkurse aktyviai dalyvavo 12 rajono mokyklų: Krekenavos Mykolo Antanaičio, Smilgių, Naujamiesčio, Ramygalos, Paįstrio Juozo Zikaro, Velžio gimnazijos, Karsakiškio Strazdelio, Paliūniškio, Vadoklių, Upytės Antano Belazaro ir Linkaučių pagrindinės mokyklos ir Dembavos progimnazija. 6 – 9 klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje, sprendė įvairias užduotis ir žiūrėjo prevencinį filmuką, pasitikrino savo žinias aptardami teorinę medžiagą.

– Soc.pedagogė Edita Kazlauskienė