RENGINYS „MUS VIENIJA DRAUGYSTĖ“

Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė organizavo Panevėžio rajono mokyklų 7 – 9 klasių mokiniams renginį – apskrito stalo diskusiją “Mus vienija draugystė”, kuris vyko Panevėžio rajono savivaldybės civilinės saugos salėje. Renginyje aktyviai dalyvavo 5 ugdymo įstaigų: Smilgių ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijų, Dembavos progimnazijos, Vadoklių ir Berčiūnų pagrindinių mokyklų mokinių komandos kartu su socialiniais pedagogais. Renginyje viešėjo ir apie patyčių prevenciją ir draugystės reikšmingumą pasakojo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Darius Petraitis ir Sandra Paškevičiūtė, bei Panevėžio rajono viešosios bibliotekos JGI koordinatorė Vaida Galeckaitė. Svečiai kartu su socialiniais pedagogais dalyvavo komisijoje vertinant mokinių žinias.Mokiniams vyko kūrybinių užduočių konkursas, kurio metu jie kūrė patarles, sprendė praktines kūrybines užduotis, susijusias su patyčių prevencija, pristatė įgyvendintus gerus darbus savo mokyklose. Visi kartu rašė linkėjimus draugams ir kūrė koliažus tema „Mano klasė draugiškiausia, nes…“. Panevėžio rajono PPT socialinė pedagogė pasidalino su renginio dalyviais mintimis iš pranešimo tema „Kurkime saugų pasaulį – be smurto ir patyčių“.

Šiame renginyje nugalėjo draugystė. Tad vertinimo komisijos verdiktas: „Mus vienija draugystė“.

Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė