KONKURSAS „SVEIKATOS KODAS – SVEIKA GYVENSENA“

Visuomenės sveikatos rėmimo projekto „Sveikatos akademija -3“, kurį įgyvendina Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba, organizuota veikla konkursas – protų mūšis pradinių klasių mokiniams, kurio tema „Sveikatos kodas – sveika gyvensena“. Šiame konkurse užsiregistravo ir aktyviai dalyvavo 9  Panevėžio rajono įstaigos tai: Krekenavos Mykolo Antanaičio, Paįstrio Juozo Zikaro, Ramygalos ir Smilgių gimnazijos, Dembavos progimnazija, Karsakiškio Strazdelio, Vadoklių, Miežiškių ir Žibartonių pagrindinės mokyklos. Ši veikla skirta paminėti Pasaulinę sveikatos dieną, tad visi klausimai, teiginiai ir užduotys buvo susiję su sveikata. Mokiniai užduotis atliko komandose klasių valandėlių metu. Po to, patiems greičiausiems ir aktyviausiems mokiniams buvo pasiūlyta pažiūrėti senosios animacijos filmuką apie košę. Smagu, jog šiame konkurse aktyviai dalyvavo apie 200 mokinių.

Ačiū mokytojams ir mokiniams už aktyvumą ir dalyvavimą konkurse 😊

– Panevėžio rajono PPT