Akcija „Tu man rūpi“

Spalio 10 d. visame Pasaulyje minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena – puiki proga prisiminti kas yra psichikos sveikata, kaip ją stiprinti, kodėl svarbu stiprinti, kaip mes galime būti neabejingi vieni kitiems ir padėti sau bei aplinkiniams.
`                    Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba organizavo ugdymo įstaigoms akciją, skirtą paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo 12 Panevėžio rajono mokyklų tai: Krekenavos Mykolo Antanaičio, Smilgių, Ramygalos, Velžio ir Naujamiesčio gimnazijos, Dembavos progimnazija, Berčiūnų, Paliūniškio, Vadoklių, Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos, Pažagienių ir Bernatonių mokyklos – darželiai. Akcija organizuota įgyvendinant tarnybos visuomenės sveikatos rėmimo projektą „Sveikatos akademija -3“ ir vaikų socializacijos programų projektą „Bendrauk, bendradarbiauk, dalinkis – 3“.
Mokiniai aktyviai dalyvavo šiose veiklose: akcija „Bendraminčiai“, skirta 1 – 4 klasių mokiniams. Mokiniai kūrė bitutes su mintimis laisva technika; akcija „Tu man rūpi“, skirta 5 – 7  klasių mokiniams. Mokiniai kūrė bičių korius – tema „Gražus žodis – lyg medus širdžiai“; ir akcija „Tu man rūpi“, skirta 8 – 10 klasių mokiniams. Mokiniai kūrė bičių avilį tema –  „Kaip padėti draugui, kai jam sunku…“.
Labai džiaugiamės, jog sulaukėme labai daug mokinių šaunių darbelių, su mintimis, kurie nuskraidinti ir eksponuojami parodoje Panevėžio policijoje ir Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Panevėžio rajono PPT socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė