VEIKSMO SAVAITĖ „BE PATYČIŲ“

„Būdami kartu vienas kitam daugiau duosime. “                                                                          –  Seneka

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba aktyviai dalyvavo Veiksmo savaitėje „Be patyčių“ ir organizavo akciją, į kurią įsijungė Panevėžio rajono 14 ugdymo įstaigų:.
Akcijos idėja – likti neabejingiems patyčių problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų santykius bei keisti visuomenės nuostatas į  patyčias.
Visą kovo mėnesį mokyklose vyko šios veiklos: 1- 4 klasių mokiniai kūrė skirtukus tema „Linkėjimai draugui“, o  5 – 8 klasių mokiniai darė klasės rėmelius (koliažus) tema  „Mano klasė – draugiškiausia”.

3 – 8 klasių mokiniams buvo suorganizuoti PPT protmūšiai temomis: „Draugystės taku“ ir „Patyčioms – NE“. Mokyklose vyko socialinės pedagogės paskaitos mokiniams „Kurkime saugų pasaulį – be smurto ir patyčių“.

Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė