AKCIJA „TU MAN RŪPI“

Kai jaučiamės gerai – į pasaulį žvelgiame žymiai atviriau ir žingeidžiau.

AKCIJA “TU MAN RŪPI”  skirta paminėti spalio 10 dieną – Pasaulinę psichikos sveikatos dieną

Spalio 10 d. visame Pasaulyje minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena – puiki proga prisiminti kas yra psichikos sveikata, kaip ją stiprinti, kodėl svarbu stiprinti, kaip mes galime būti neabejingi vieni kitiems ir padėti sau bei aplinkiniams.

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kviečia ugdymo įstaigas kartu paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną dalyvaujant akcijos veiklose.

VEIKLOS, SKIRTOS PAMINĖTI PASAULINĘ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENĄ:

• Akcija „Stebuklinga žuvis“, skirta priešmokyklinukams ir 1 klasių mokiniams. Vaikai kuria iš gamtinių medžiagų žuvis. Pristatomas (iki 3 vaikų) komandinis darbas.
  • Akcija „Akvariumas“, skirta 2 – 4 klasių mokiniams. Mokiniai kuria A3 formato darbą su mintimis: „Svarbiausi dalykai, kuriuos branginu“. Pristatomas mokinio individualus darbas.
  • Akcija „Vandenyne“, skirta 5 – 7 klasių mokiniams. Mokiniai kuria plakatą su mintimis: „Teigiamos emocijos. Būdai, padedantys atsipalaiduoti, suvaldyti stresą“. Pristatomas (iki 4 mokinių) komandinis darbas.
  • Akcija „Auksinė žuvelė, išpildanti norus“, skirta 8 – 9 klasių mokiniams. Pristatomas mokinio kūrybinis darbas (istorija, pasakojimas), kuris gali būti iliustruotas.
  • Spalio 22 dieną organizuojama 5 – 8 klasių mokiniams mini konferencija „Sveika ateitis“, skirta paminėti psichikos sveikatos dieną  (konferencija vyks Velžio gimnazijoje).

Kviečiame aktyviai dalyvauti veiklose ir registruotis el. paštu: e.kazlauskiene@gmail.com

iki spalio 10 d. pateikiant registracijos paraišką: mokyklos pavadinimą, veiklą, atsakingo asmens vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninį paštą ir dalyvių skaičių. Į tarnybą pristatyti iki trijų darbų nuo įstaigos.

Laukiame Jūsų darbelių iki spalio 25 d. adresu: Vasario 16 – osios g. 27, 420 kab.Tel. pasiteiravimui: 8(45) 460264, 860611937.

Dovanokime vienas kitam šiltus žodžius 🙂